Partneři a spolupracující školy

Pedagogické centrum Ústí nad Labem, o.p.s.

zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků

Pionýrů 2806/7, 434 01  Most
tel: 476 744 875, pcul@seznam.cz, www.pcul.cz

Schola Humanitas
střední odborná škola pro ochranu  a obnovu životního prostředí

Ukrajinská 379, 436 01  Litvínov
tel 476 111 226 / 476 752 753, schola@humanitas.cz, www.humanitas.cz

Základní škola a Mateřská škola Povrly
okres Ústí nad Labem, příspěvková organizace

5. května 233, 403 32  Povrly
tel.731 495 482 / 475 227 443, ms.povrly@volny.cz, www.volny.cz/zspovrly/

Dům dětí a mládeže Ústí nad Labem

W. Churchilla 8, 400 01  Ústí nad Labem
tel.475 210 861, info@ddmul.cz, www.ddmul.cz

Spolupracující školy:

1.  Ústecký kraj

a)  Základní školy
Most
1. Základní škola, Most, Svážná 2342, příspěvková organizace
2. Základní škola, Most, Okružní 1235, příspěvková organizace
3. Základní škola a Mateřská škola Litvínov, Ruská 2059
4. Základní škola Meziboří
5. Sportovní soukromá základní škola s.r.o.
6.  7. Základní škola Jakuba Arbese
7. ZUŠ Moskevská 13, Most, příspěvková organizace
8. Základní škola a Mateřská  škola  Braňany
 
Ústí nad Labem
9. Základní škola Ústí nad Labem, Vojnovičova 620/5, příspěvková organizace
10. Základní škola speciální a Mateřská škola Pod Parkem 2788,  Ústí nad Labem, příspěvková organizace
11. ZŠ Anežky České, Ústí nad Labem
12. ZŠ J. Vohradského, Šluknov
13. ZŠ Karla IV., Ústí nad Labem
14. ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150
15. ZŠ a MŠ Tisá
     Zš Rabasova 3, Ústí nad Labem
 
Louny
16. Základní škola a Mateřská škola Nové Sedlo, okres Louny, příspěvková organizace
17. Základní škola Měcholupy
 
Chomutov
18. Základní škola Rudolfa Koblice, Kadaň
19. Základní škola Údlice
 
Teplice
20. ZŠ A. Sochora Duchcov
21. ZŠ s RVCJ Metelkovo náměstí 968, Teplice
22. Základní škola a Mateřská škola Žalany
23. Masarykova ZŠ a MŠ Krupka
 
Děčín
24. ZŠ Dr. Miroslava Tyrše Děčín II

b) Střední školy

Most
25. Střední odborná škola, Litvínov – Hamr
26. Gymnázium T.G.M. Litvínov
27. Střední škola diplomacie a veřejné správy, s.r.o.
 
Ústí nad Labem
28. Střední škola obchodu a služeb, Ústí nad Labem, Keplerova 7, příspěvková organizace
29. Střední lesnická škola a střední odborná škola sociální Šluknov
 
 
 
Litoměřice
31. Gymnázium Roudnice nad Labem
32. Soukromé střední odborné učiliště INDUSTRIA, s.r.o. Litoměřice
 
Teplice
33. Gymnázium Duchcov, Masarykova 12, p.o.
 
Louny
34. Střední škola zemědělská a ekologická Žatec
 
Děčín
35. Střední průmyslová škola strojní a dopravní, Děčín

Karlovarský kraj

a)  Základní školy
Jáchymov
36. ZŠ Marie Curie-Sklodowské a MŠ Jáchymov, Husova 992
 
Nejdek
37. ZŠ Nejdek, Karlovarská 1189
 
Karlovy Vary
38. ZŠ Dukelských hrdinů, Moskevská 25, Karlovy Vary
 
Sadov
39. ZŠ a MŠ Regionu Sadov, Sadov 32
 
Rotava
40. ZŠ Rotava, Nová Plzeň 673
 
Františkovy Lázně
41. ZŠ Františkovy Lázně, Česká 39/1
 
Plesná
42. ZŠ a MŠ Plesná, Školní 254
 
Hranice
43. ZŠ Hranice, Husova 414
 
Bochov
44. ZŠ praktická Bochov, Okružní 367
 
Sokolov
45. ZŠ Sokolov, Běžecká, Běžecká 2055, 356 01 Sokolov
b) Střední školy
Karlovy Vary
46. Střední odborná škola pedagogická, gymnázuim a vyšší odborná škola Karlovy Vary, Lidická 40
 
Nejdek
47. SOŠ a SOU Nejdek, Husova 600